Борчиня зі Львова Оксана Лівач здобула для України ліцензію на Олімпійські ігри

Україна завоювала четверту ліцензію на Олімпіаду-2024 у боротьбі.

08.04.2024
Борчиня зі Львова Оксана Лівач здобула для України ліцензію на Олімпійські ігри

Як повідомляє Ukrainian Wrestling Association Асоціація спортивної боротьби України, на європейському кваліфікаційному турнірі перепустку у жіночій боротьбі до 50 кг виборола Оксана Лівач.

6 квітня в Баку проходили змагання з жіночої боротьби. До сутичок за ліцензію пробились три українки: Оксана Лівач, Аліна Грушина-Акобія та Манола Скобельська. Першою серед них виступила Лівач, яка у підсумку змогла виграти ліцензію.

“Переломний момент, Оксана нарешті перемогла свою головну конкурентку, багаторазову призерку Олімпіади Марію Стаднік!!! Вітаємо Оксану з неймовірною перемогою, тренерський штаб та всю команду Асоціації спортивної боротьби на чолі з Юрієм Копитко!

Шана та подяка Збройним Силам України за можливість тренуватися та представляти країну на міжнародній арені. Пишаємось виступати під жовто-блакитним стягом”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.