На Львівщині в’язень торгував зброєю та боєприпасами

Залізничний районний суд м. Львова засудив мешканця Стрия Дмитра Ш., який перебуваючи у в’язниці незаконно продавав зброю.

10.05.2024
На Львівщині в’язень торгував зброєю та боєприпасами

У вересні 2023 року в’язень, який відбуває покарання у Львівській виправній колонії, у телефонній розмові запропонував своєму співрозмовнику придбати у нього 4 гранати за 1000 гривень за штуку. Чоловік погодився і того ж дня перерахував Дмитрові Ш. на банківську картку 4 тис. грн. Після цього ув’язнений повідомив покупцю координати місця, де заховані гранати — поблизу автомобільної дороги на Львівщині, повідомляє Lviv.media.

Крім того, через місяць, перебуваючи у тій самій в’язниці, обвинувачений у телефонній розмові з іще одним своїм клієнтом запропонував придбати в нього автомат Калашникова за 20 тис. грн. Покупець погодився і того ж дня перерахував гроші на ту саму банківську картку в’язня. Після цього Дмитро Ш. повідомив координати місця в Залізничному районі Львова, де заховав автомат АК-12.

В судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою винуватість у скоєному злочині та дав свідчення про обставини своїх злочинів. Він щиро розкаявся і просив суд не карати його суворо. Суд визнав його винним у незаконному придбанні, зберіганні та збуті боєприпасів. При обранні міри покарання суд врахував тяжкість злочину, особу обвинуваченого, який раніше був неодноразово судимий, але позитивно характеризується у в’язниці. Суд призначив покарання — 3 роки позбавлення волі.

До цього терміну суд частково приєднав невідбуту частину покарання за попереднім вироком, тому остаточний вирок суду — 6 років 2 місяців позбавлення волі. Засуджений може оскаржити вирок в апеляційному порядку.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.