Козицький розповів про наслідки ракетної атаки рф на Золочівщині. Фото

9 березня внаслідок масованого ракетного удару на Львівщині загинуло 5 людей.

09.03.2023
Козицький розповів про наслідки ракетної атаки рф на Золочівщині. Фото
Фото: Микола Тис та Золочівська РВА для Львівської ОВА

Про це очільник Львівської області повідомив у своєму телеграм-каналі. 

“Був на місці трагедії, яка сталася сьогодні, близько 4 години ранку, у Золочівському районі через падіння ракети ворога. Два будинки зруйновані повністю, ще один – частково. poсiяни забрали життя двох сімей – загалом 5 осіб. Вічна пам’ять невинно вбитим нашим землякам”, – написав Козицький. 

Крім того, за словами очільника області, внаслідок падіння ракети майже у 20 оселях позривало дахи та вибило вікна. 

“Дехто з місцевих має легкі ушкодження. Постраждалих у стані середньої важкості чи важкому, на щастя, нема. Окупант цілеспрямовано нищить мирне населення. Кара йому за це буде”, – додав Козицький. 

Нагадаємо, росія вночі 9 березня завдала по Україні масованого ракетного удару. У Золочівському районі на Львівщині ворожа ракета впала у житловій зоні. Пізніше у мережі поширили відео, як собака шукає загиблих господарів на завалах зруйнованого ракетою будинку.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.