ЗСУ за місяць прийняли на озброєння 7 зразків українських безпілотників

Раніше українська армія отримувала 1-2 зразки БПЛА на рік.

08.12.2022
ЗСУ за місяць прийняли на озброєння 7 зразків українських безпілотників
Фото: умовне

Впродовж останніх тридцяти днів Збройні сили України прийняли на експлуатацію сім зразків безпілотних літальних апаратів українського виробництва. Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

“Зараз на розгляді перебуває ще 19 заявок щодо допуску до експлуатації БПЛА українського виробництва. Ми плануємо ухвалити рішення по ним до кінця року”, – зазначив міністр.

Резніков уточнив, що нещодавно спростили прийом нового озброєння до експлуатації війська. Зокрема створили сайт, де кожен розробник, у якого є готовий продукт, може подати заявку до Міноборони на допуск до експлуатації свого виробу. Після допуску міністерство може закуповувати вироби, а ЗСУ ставити їх у штат.

“Раніше ця процедура займала 1,5-2 роки. Сьогодні вона дуже швидка. Головне – щоб виріб мав технічні характеристики, потрібні для війська”, – додав міністр.

Водоночас БПЛА не єдині новинки, які надійшли українським військовим. 6 грудня міністр підписав наказ про взяття на озброєння автоматизованої системи Центру оперативного керування (ДКР “Дзвін-АС”).

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.