Скандал в Академії сухопутних військ у Львові може бути спланованою атакою на військове керівництво

На початку травня до тимчасової слідчої комісії ВР надійшла колективна скарга від курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

16.05.2024
Скандал в Академії сухопутних військ у Львові може бути спланованою атакою на військове керівництво

Як повідомив український політолог Тарас Загородній, курсанти заявили, що звільнення у закладі надають вибірково, начебто офіцери цькують їх, а одного студента через скарги відрахували та відправляють на фронт.

ТСК приїхала у заклад та виявила ряд порушення. У самій академії назвали цей скандал спробою дестабілізації ситуації у військовому навчальному закладі, що завдає іміджевих втрат українському війську.

“Поки ворог активно наступає на півночі Харківщини, а ЗСУ тримають оборону, деякі народні депутати дискредитують українське військове командування…

Чесно кажучи, ситуація, м’яко кажучи дивна. Мабуть, всім зрозуміло, що можливі корупційні ризики або порушення з боку керівництва навчального закладу – компетенція виключно правоохоронних органів“, – йдеться у повідомленні.

Поліція, ДБР і НАБУ мають провести розслідування та встановити, чи були порушення.

Загородній наголосив, коли цим займаються депутатки із сумнівною репутацією, які помічені у підтримці проросійських наративів, то це все це виглядає вкрай підозріло та схоже на сплановану атаку на військове керівництво через навчальний заклад. Оскільки академія військова та підпорядковується ЗСУ.

“Нагадаю, що Скороход в парламенті – перейшла з фракції «Слуга народу» до «майбаху», вона ж «За майбутнє». Скороход підтримувала «примирение с Россией на Донбассе». Або заявляла, що вважає безпідставною заборону в Україні георгіївської стрічки, яка, на її думку, є «символом перемоги». Юлія Яцик – порушниця антикорупційного законодавства (вірогідно лобіює інтереси свого бізнес-партнера, який офіційно працює її помічником) та авторка скандальних жартів про українських генералів.

Виникає питання, чи мають право такі сумнівні народні депутати критикувати керівництво ЗСУ? Чи можете ви згадати, чим вони взагалі займаються у Верховній Раді?” – резюмував Загородний.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.