Зі Львівщини передали 700 дронів бійцям 125-ї бригади Сил тероборони

У березні у Львові відбувся благодійний аукціон на збір коштів для підсилення технікою бійців 125-ї окремої бригади Сил територіальної бригади. Організували захід з нагоди другої річниці з моменту створення бригади.

03.05.2024
Зі Львівщини передали 700 дронів бійцям 125-ї бригади Сил тероборони

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

На аукціон виставили кілька десятків лотів, завдяки чому вдалось виручити чималу суму, а саме 12,5 мільйонів гривень. За ці кошти вдалось закупити аж 706 дронів різного класу.

«Сьогодні – Чистий четвер. Більшість людей у нашій області пекли паски і прибирали у домівках. А щоб допомогти очистити нашу землю від окупантів, зі Львівщини на передову вирушили ще 706 бойових безпілотників різних типів. Вони підсилять нашу 125 бригаду на Харківському та Донецькому напрямках. Дякую Ростиславу Тістику за організацію благодійного заходу. Дякую усім представникам соціально відповідального бізнесу Львова, завдяки яким вдалось зібрати на усі ці безпілотники. Далі більше! Переможемо!», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.