З палаючої квартири на Львівщині врятували кота

Інцидент трапився у місті Червоноград.

16.05.2024
З палаючої квартири на Львівщині врятували кота

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Львівській області.

Вогонь зайнявся у квартирі багатоповерхового будинку: горіли речі домашнього вжитку. Господарі встигли самостійно вийти з приміщення та викликати рятувальників.

Утім, у домі залишилась кішка на ім’я “Бетті”.

Рятувальники знайшли непритомну тварину під ліжком в одній із кімнат та оперативно винесли на свіже повітря. Проте, на жаль, котик не подавав ознак життя.

Тваринці вирішили робити серцево-легеневу реанімацію та подали їй повітря за допомогою апарату для дихання. За кілька секунд кіт прийшов до тями та його напоїли водою.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.