У Червонограді відбудуться консультації з громадськістю щодо перейменування міста

Консультації стартують з 2 жовтня та триватимуть 30 календарних днів.

14.09.2023
У Червонограді відбудуться консультації з громадськістю щодо перейменування міста

Як повідомив учасник робочої групи з питань декомунізації при Львівській ОВА, депутат облради  Захар Миляник,  результати відповідна робоча група, створена при міській раді, має оголосити не пізніше, ніж за 10 робочих днів після їх закінчення.

Сьогодні, 14 вересня, таке рішення прийняли на сесії Червоноградська міська рада.

“Змінити назву міста, яке совіти перейменували на Червоноград 1951 року, рекомендував Український інститут національної пам’яті, відповідно до вимог закону Про декомунізацію, який набув чинності 27 липня 2023 року.

Консультації з громадськістю — обовʼязковий перший крок для перейменування міста. За назву, яку виберуть люди, має проголосувати місцева рада, а далі – Верховна Рада України”, – зазначив Миляник.

Також він додав, що для пересічного жителя міста чи громади перейменування Червонограда не тягне за собою фінансових видатків. Змінювати документи, наприклад, прописки чи будинкові, книги наразі не треба. Міняти адресу потрібно буде лише тим, хто, наприклад, незабаром захоче продати свою нерухомість чи вчинити інші важливі юридичні дії.

Проєкт рішення, за який сьогодні голосували у міській раді, за посиланням.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.