Мешканці Червонограда на Львівщині визначились із назвою міста

Завершилось “електронне голосування” мешканців Червоноградської громади, яке тривало з 25 жовтня, щодо обрання нової назви для міста Червонограда.

03.11.2023
Мешканці Червонограда на Львівщині визначились із назвою міста

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив керівник проектів громадянської мережі «Опора» Тарас Радь.

Участь в опитуванні взяли 2 823 мешканці громади. Загалом у Червоноградській громаді мешкає близько 90 тисяч осіб.

“Серед 14 запропонованих варіантів назви, а також можливостей “проголосувати” за варіант “Проти перейменування (не підтримую жодну із запропонованих назв)” та “Перейменування не на часі” цілком очікувано найбільше “голосів” отримав варіант із збереженням існуючої назви – Червоноград  35% або 1 294 голосів.

Друге місце з відставанням у 208 голосів посів варіант перейменування Червонограда на Кристинопіль – 30% або 1086 голосів.

Я, на жаль, не здивований”, – зазначив Радь.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.