Депутати не проголосували за перейменування Червонограда

16 листопада депутати Червоноградської міської ради не підтримали проєкту рішення «Про звернення до депутатів Верховної ради України щодо перейменування Червонограда».

16.11.2023
Депутати не проголосували за перейменування Червонограда

Про це повідомила Червоноградська міська рада.

Як зазначається в проєкті цього документу, депутати планували звернутися до народних депутатів України з проханням врахувати думку громадськості при розгляді питання щодо зміни назви Червонограда.

“Більшість громади висловлюється проти перейменування, бажають залишити назву міста Червоноград, а серед мешканців, які висловлювалися за перейменування, серед усіх варіантів нової назви для нашого міста, найбільше людей підтримує назву Кристинопіль”, — йшлося у зверненні.

Однак депутати провалили голосування, а тому рішення щодо зміни назви зняли з розгляду.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.