Мешканку Львівщини судили за антиукраїнські дописи в соцмережі

Червоноградський міський суд Львівщини визнав винною у поширенні комуністичної символіки та виправдовуванні збройної агресії Росії пенсіонерку Наталію Полянську.

20.05.2024
Мешканку Львівщини судили за антиукраїнські дописи в соцмережі

Пенсіонерка є уродженкою Росії та громадянкою України. Жінка зареєстрована у російській соцмережі «Однокласники» та у 2023 році поширювала антиукраїнський контент, зокрема лайкала дописи на підтримку ворожої армії та комуністичну символіку, повідомляє Zaxid.net.

Щодо жінки поліція порушила кримінальні справи через виправдовування збройної агресії Росії та поширення комуністичної символіки. Обвинувачена уклала угоду про визнання винуватості з прокурором, яку затвердив суд.

Суддя Андрій Жураковський дослідив матеріали справи та призначив пенсіонерці п’ять років тюрми, але звільнив від відбування покарання з дворічним іспитовим терміном.

У помешканні Наталії Полянської знайшли георгіївські стрічки та магніт з гербом Росії – їх мають знищити, а ноутбук конфіскати в дохід держави. Вирок ще можна оскаржити.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.