Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі

Сезон-2024 – це сезон новинок Опілля. Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас.

20.05.2024
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі

Квас Опілля – це продукт живого бродіння. Зроблений за традиційною українською рецептурою з виключно натуральних вітчизняних складників, цей якісний, смачний та корисний напій потребує і найкращої упаковки.

«Алюмінієва банка – саме та тара, яка максимально зберігає смак і якість нашого справжнього квасу. А ще вона – дуже зручна споживачеві», – підкреслюють броварі «Опілля».

Втамувати спрагу тут і зараз банковим квасом – найзручніше. Це можна робити в буквальному розумінні на ходу. Непрозора алюмінієва банка краще за пластикову пляшку береже вміст від сонця та додаткового повітря і тим самим турботливіше піклується про свіжість і смак справжнього квасу «Опілля». А ще банка довше за іншу тару зберігає холод і повільніше нагрівається, тому задоволення від прохолоди напою робить тривалішим. Легкість і компактність банки дозволяє тернопільській пивоварні оперативно поповнювати запаси в крамницях України, аби квасу «Опілля» вистачило всім шанувальникам традиційного вітчизняного напою.

«Коли рік тому броварня почала випуск пива в банці, попит на нього швидко перевершив усі наші сподівання. Тому переконані, що банковий формат квасутакож стрімко набере популярності. Звичайно, «Опілля» і далі випускатиме напій у звичній споживачам ПЕТ-пляшці та в кегах для продажу на розлив. Але квас у банці – це насамперед зручна легкість із гарантованою якістю справжнього натурального напою. Саме тому в новий сезон-2024 квас «Опілля» входить у новомуформаті. Тепер ідеальний напій у спеку ми пропонуємо і в ідеальній упаковці. Спробуйте. Ми впевнені: і квас «Домашній», і квас «Білий» у банціВам сподобаються», – запрошують броварі «Опілля».

Джерело: Газета Місто

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.