Польські протестувальники посилили обмеження руху на кордоні

Обмеження руху транспортних засобів на кордоні з Україною стосується шести пунктів пропуску: “Медика-Шегині”, “Долгобичув-Угринів”, “Зосін-Устилуг”, “Корчова-Краківець”, “Гребене-Рава-Руська” і “Дорогуськ-Ягодин”.

20.02.2024
Польські протестувальники посилили обмеження руху на кордоні

Про це повідомили у пресслужбі Державної прикордонної служби України.

“Медика-Шегині”: польські фермери повністю заблокували рух вантажівок через пункт пропуску. Термін завершення блокади не повідомляють.

“Долгобичув-Угринів”: біля пункту пропуску протестувальники планують перекрити рух для усіх видів транспорту до 17.00 20 лютого.

“Зосін-Устилуг”: з 13.00 по 16:00 протестувальники мають намір обмежити рух автобусів, вантажних та легкових транспортних засобів в обидвох напрямках. Обіцяють пропускати лише вантажівки з гуманітарною допомогою.

“Корчова-Краківець”: до 21.00 20 лютого протестувальники планують блокувати рух вантажівок на виїзд з Польщі, крім тих, які перевозять критичні вантажі. При цьому, автобуси, мікроавтобуси, легкові автомобілі в обидва напрямки зможуть рухатися безперешкодно.

“Гребене-Рава-Руська”: протестувальники з 13.00 20 лютого повністю заблокували рух в обох напрямках всіх категорій транспортних засобів, крім тих, які везуть критично важливі вантажі та гуманітарну допомогу.

“Дорогуськ-Ягодин”: до 19.00 організатори протесту мають намір повністю заблокувати рух вантажівок в обидвох напрямках.

Нагадаємо, вранці 20 лютого польські протестувальники посилили протести поблизу ПП “Медика-Шегині”. Фермери перекрили залізницю. А крім того розсипали збіжжя з вантажного вагону на колії.

У Польщі фермери 9 лютого розпочали загальнонаціональний страйк. Акція протесту триватиме щонайменше до 10 березня. Протестувальники закликали громадськість підтримати акцію, щоб зупинити «неконтрольоване надходження товарів з України, які імпортуються через відкриття кордону ЄС з цією країною».

Станом на ранок 13 лютого польські фермери блокували п’ять пунктів пропуску. Також вони мають намір заблокувати всі пункти пропуску на кордоні з Україною.

Окрім того, нещодавно на пункті пропуску в Дорогуську виявили потяг з українською кукурудзою, яка зігнила через запроваджені обмеження на ввезення агропродукції з України.

До слова, начальник Львівської ОВА Максим Козицький прокоментував можливість бойкоту польських товарів. Очільник області наголосив, що відносини потрібно вибудовувати не з позиції сили, а на взаємоповазі і спільних цінностях.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.