Польські фермери заблокували п’ять пунктів пропуску на кордоні з Україною

12 лютого польські фермери розпочали акції протесту на пунктах пропуску “Долгобичув-Угринів”, “Зосін-Устилуг”. Протестувальники блокують рух вантажівок. Також повторно заблокували ПП “Медика-Шегині”.

12.02.2024
Польські фермери заблокували п’ять пунктів пропуску на кордоні з Україною

Про це повідомили у Держприкордонслужбі України.

Акції протесту на пунктах пропуску розпочалися 12 лютого о 10:10. У пункті пропуску “Зосін” протестувальники планують пропускати по 3 вантажівки на годину.

“Легкові автомобілі, автобуси, транспортні засоби з гуманітарною допомогою, а також транспортні засоби до 3,5 тонни в обох напрямках будуть оформлятись у звичайному режимі”, – йдеться у повідомленні.

Також заблоковано рух біля пункту пропуску “Долгобичув”, який суміжний із українським ПП “Угринів”. Там учасники польські фермери планують пропускати по 2 вантажівки на годину в обидва напрямки.

“Станом на зараз заблокованими вже є 5 напрямків. На ранок учасниками цієї блокади перешкоджався рух вантажним транспортним засобам на напрямках пунктів пропуску “Ягодин” і “Рава-Руська”. А після 10-ї години бачимо, що польські фермери поновили своє блокування на напрямку пункту пропуску “Шегині”, – повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Також протестувальники поновили блокування у напрямку пункту пропуску “Медика-Шегині”. Там, за даними прикордонників, будуть пропускати одну вантажівку на годину. На пропуск легкового автотранспорту та автобусів акція протесту поширюватись не буде.

Нагадаємо, з 9 лютого польські фермери розпочали блокаду кордону. Напередодні незалежна самоврядна профспілка індивідуальних фермерів «Солідарність» у офіційному повідомленні заявила, що пасивність польської влади та декларації про співпрацю з Єврокомісією і заяви про дотримання всіх рішень Єврокомісії щодо імпорту сільськогосподарської продукції та продуктів харчування з України не залишили їм іншого вибору, окрім як оголосити загальний страйк.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.