60 вагонів з кукрудзою згнили на кордоні з Польщею через ембарго

На пункті пропуску в Дорогуську виявили потяг з українською кукурудзою, яка зігнила через запроваджені обмеження на ввезення агропродукції з України.

14.02.2024
60 вагонів з кукрудзою згнили на кордоні з Польщею через ембарго
Фото умовне

Про ці вагони стало відомо під час поїздки заступника міністра сільського господарства Польщі Міхала Колодзейчака до Дорогуська, де польські фермери блокують ввезення української агропродукції. Учасники протесту показали урядовцю 60 вагонів з гнилим зерном кукурудзи, повідомляє Lviv.media.

Виявилося, що вони стоять на тамтешній залізничній станції з квітня минулого року, коли уряд Польщі запровадив ембарго на імпорт сільгосппродукції з України.

Спочатку цю кукурудзу планували відправити на біогазовий завод. Але зараз вона перебуває в такому стані, що не придатна для жодного промислового використання.

Тепер цю кукурудзу просто треба викинути, вважає Колодзейчак. Однак зробити це нелегко, бо агропродукція стоїть майже рік, запліснявіла і зігнила. До того ж у цього потяга немає власника, який міг би забрати його назад, в Україну. «Це — скандал», — схарактеризувати ситуацію польський урядовець.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.