Польські фермери анонсували повну блокаду кордону з Україною

Польські фермери із профспілки «Солідарність» мають намір заблокувати всі пункти пропуску на кордоні з Україною.

14.02.2024
Польські фермери анонсували повну блокаду кордону з Україною

Відповідна інформація з’явилася на сайті профспілки.

Акцію заплановано на 20 лютого. Цього дня польські фермери хочуть заблокувати усі прикордонні переходи між Польщею та Україною, а також під’їзні колії до залізничних перевалочних станцій та морських портів.

За версією поляків, страйк, який розпочався 9 лютого, «зустрів безпрецедентну підтримку» з боку сільськогосподарської спільноти та громадян.

У зв’язку з цим фермери закликали громадськість підтримати акцію, щоб зупинити «неконтрольоване надходження товарів з України, які імпортуються через відкриття кордону ЄС з цією країною».

Нагадаємо, станом на ранок 13 лютого польські фермери блокували п’ять пунктів пропуску на кордоні з Україною.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.