рф виділила понад 1,4 млн рублів на депортацію українських дітей з окупованих територій

Дітям ставлять вигадані діагнози та під приводом лікування вивозять на територію росії.

25.05.2023
рф виділила понад 1,4 млн рублів на депортацію українських дітей з окупованих територій
Фото: умовне

Російсько-окупаційні війська запланували нові «медичні огляди» для дітей з тимчасово окупованих територій Луганської області, повідомляє Центр національного спротиву. 

У ЦНС пояснили, що так звані «медичні огляди» на тимчасово окупованих територіях є лише фікцією, яку росіяни використовують як привід для подальшого вивезення дітей до рф. Жодних медичних оглядів реально не проводиться, але дітям ставлять вигадані діагнози та використовують це, щоб вивезти їх «на лікування» до медичних закладах рф.

“Така процедура є складовою державної політики рф, спрямованої на геноцид українців”, – додають у Центрі нацспротиву.

За даними організації, кремль виділив понад 1,4 млн рублів на проведення «профілактичних медичних оглядів» 2023 року. Керує даним процесом уповноважена з прав дітей на росії марія львова-бєлова.

Нагадаємо, у березні за підозрою у незаконній депортації дітей з окупованих районів України до рф Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента росії путіна й дитячого омбудсмена рф львової-бєлової.

Раніше “Бомок” писав: “Викрадення та примусова русифікація: як окупанти депортують українських дітей”.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.