Зі Франківщини примусово депортують громадянина РФ

Працівники міграційної служби Івано-Франківщини виявили 44-річного громадянина РФ, який жив у Коломийській громаді, але не мав на те законних підстав.

26.09.2023
Зі Франківщини примусово депортують громадянина РФ

Про це повідомляє Міграційна служба в Івано-Франківській області.

“Як з’ясувалося, ця особа добре усвідомлювала, що перевищила визначений термін легального перебування у нашій країні, однак свідомо уникала зустрічі з міграційною службою”, — йдеться у дописі.

Чоловік аргументував своє нелегальне перебування в Україні тим, що не мав грошей, аби повернутися додому. Працівники міграційної служби подали позов до суду, в якому виклали підстави для того, щоб росіянина затримали та помістили у спеціалізований пункт тимчасового перебування іноземців.

Суд повністю задовольнив позовні вимоги міграційників.

Після розв’язання питань, пов’язаних з проїзними документами, іноземця допровадять до пункту перетину кордону відповідно до процедури примусової депортації.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.