Зі Франківщини примусово депортують громадянина РФ

Працівники міграційної служби Івано-Франківщини виявили 44-річного громадянина РФ, який жив у Коломийській громаді, але не мав на те законних підстав.

26.09.2023
Зі Франківщини примусово депортують громадянина РФ

Про це повідомляє Міграційна служба в Івано-Франківській області.

“Як з’ясувалося, ця особа добре усвідомлювала, що перевищила визначений термін легального перебування у нашій країні, однак свідомо уникала зустрічі з міграційною службою”, — йдеться у дописі.

Чоловік аргументував своє нелегальне перебування в Україні тим, що не мав грошей, аби повернутися додому. Працівники міграційної служби подали позов до суду, в якому виклали підстави для того, щоб росіянина затримали та помістили у спеціалізований пункт тимчасового перебування іноземців.

Суд повністю задовольнив позовні вимоги міграційників.

Після розв’язання питань, пов’язаних з проїзними документами, іноземця допровадять до пункту перетину кордону відповідно до процедури примусової депортації.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.