Дві земельних ділянки конфіскували у росіянина на Львівщині

Загальна площа ділянок становить майже 0,77 га.

30.04.2024
Дві земельних ділянки конфіскували у росіянина на Львівщині

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Дві земельні ділянки сільськогосподарського призначення знаходяться на території Турківської територіальної громади Самбірського району. Загальна площа – майже 0,77 га.

Громадянин рф отримав землі у спадок. Однак, проігнорувавши вимоги земельного законодавства України, упродовж року він не здійснив відчуження цих земель.

“Прокуратура стала на захист інтересів держави з метою недопущення незаконного володіння землями України та звернулась до суду з відповідним позовом, який задоволено в повному обсязі”, – йдеться у повідомленні.

Ділянки повернули у розпорядження держави.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.