На Львівщині конфіскували майже 2 га землі у громадянина Росії

Дрогобицька окружна прокуратура конфіскувала чотири земельні ділянки, які перебували у власності громадянина Росії Зіновія Терлецького.

15.02.2024
На Львівщині конфіскували майже 2 га землі у громадянина Росії

Як повідомляє Львівська обласна прокуратура, у власність держави повинні були забрані чотири ділянки землі загальною площею 1, 9 га, розташовані на території Бистрицької сільської ради Дрогобицького району.

Слідство встановило, що громадянин країни-агресора отримав ці земельні ділянки у спадщину. Після того, як він набув прав власності на цю землю, чоловік передав їх в оренду місцевому підприємству, за що отримував плату.

Згідно із законодавством, Зіновій Терлецький мав право протягом 30 днів подати апеляційну скаргу на це рішення, але, судячи з відсутності інформації про це у судовому реєстрі, цим шансом не скористався. Тепер ці ділянки повернули у державну власність, відповідні відомості внесено в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

Нагадаємо, раніше у громадян Росії конфіскували понад 4 га землі на Львівщині. Їхню вартість оцінюють більш ніж у 10 млн грн.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.