У громадянина РФ конфіскували чотири земельні ділянки на Львівщині

За рішенням суду в громадянина РФ конфіскували земельні ділянки, які він отримав у спадок.

06.11.2023
У громадянина РФ конфіскували чотири земельні ділянки на Львівщині

Як повідомили у Львівській обласній прокуратурі, йдеться про чотири земельні ділянки сільськогосподарського призначення, які розташовані в селі у Дрогобицькій громаді.

Загальна площа ділянок — 2 га. Ринкова вартість наділів становить 4,4 млн грн. Цю землю росіянин отримав у спадок.

“Проігнорувавши вимоги земельного законодавства України, упродовж року громадянин РФ не здійснив відчуження землі. В подальшому він передав їх в оренду місцевому підприємству, за що отримував орендну плату”, — йдеться у повідомленні.

За цим фактом Дрогобицька окружна прокуратура звернулася до суду. Суддя задовольнив позов про конфіскацію у громадянина РФ земельних ділянок на користь України.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.