Львівщина цьогоріч вшанує 80-ті роковини початку депортації українців

Львівська обласна рада підтримала рішення про проведення у 2024 році на території Львівської області заходів із вшанування 80-х роковин початку депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944 – 1951 роках.

13.03.2024
Львівщина цьогоріч вшанує 80-ті роковини початку депортації українців

Відповідно до рішення Львівська ОВА має розробити і подати на погодження постійної комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Львівської обласної ради план заходів, зокрема організувати науково-практичні конференції, круглі столи з обов’язковим залученням науково-освітніх установ, науковців.

“Також рекомендовано провести широку інформаційну кампанію про депортацію українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944 – 1951 роках”, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, депутати звернулися до Івано-Франківської, Волинської, Рівненської та Тернопільської обласних рад з пропозицією ухвалити аналогічні рішення на відповідних територіях.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.