Угорські прикордонники влаштували терор українським дітям, які їхали на фестиваль

У пункті перетину кордону “Лужанка” угорські прикордонники влаштували українським дітям справжній терор, через прострочений джгут у паспорти дітей наштампували “Депорт”.

31.07.2023
Угорські прикордонники влаштували терор українським дітям, які їхали на фестиваль

Про це розповів керівник Народного ансамблю танцю “Вітамінчики” Олег Мельник.

Він із обуренням розповів про приниження, яке довелося пережити українським дітям на кордоні. Повний автобус дітей з України їхав до Євросоюзу через пункт пропуску до Закарпаття. Через український кордон проїхали спокійно, а ось події розпочалися на угорській стороні.

Угорці перерили всі сумки, і після того, як нічого не знайшли, натрапили на джгут в аптечці, після чого у всі дитячі паспорти наштампували “Депорт”, вимагали повернення в Україну.

“І ТУТ НАС ПОРВАЛО!!! Діти – на вулицю, гімн України, виривання мобілки з руки, переклад затворів автоматів, та вимога зняти з моїх плечей прапор України! Я вимагав перекладача (вони ніхто не знають англійської!!!), консула України і сказав – я прапор України не зніму з себе !!! ДІТИ – ГЕРОЇ!!!”, – написав Мельник.

А так виглядав “винуватець” події.

Юні українці не здалися, бо ця історія про несправедливість отримала хепі-енд! Діти все ж таки дісталися фестивалю і виступили в Сараєво.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.