У Львові відбудеться фестиваль «Клуб молодого винахідника»

10 лютого вперше проведуть одноденний мініфестиваль, де на відвідувачів чекатимуть експерименти від усіх наукових клубів міста, Тож на захід запрошують освітян, школярів та їх батьків.

08.02.2024
У Львові відбудеться фестиваль «Клуб молодого винахідника»

Мініфестиваль об’єднає 17 наукових клубів зі Львова. Вчителі-наставники разом з учнями-учасниками зберуться разом, щоб продемонструвати діяльність своїх клубів. Кожен Клуб молодого винахідника покаже фізичні, біологічні або хімічні досліди та експерименти, повідомляє пресслужба Львіівської міськради.

«Сьогодні Клуби молодого винахідника діють по всій країні. Це неформальні, позакласні зустрічі, під час яких наставники і учасники клубів разом пізнають світ науки. Діяльності клубів є доволі цікавою. Тож ми прагнемо привернути увагу освітян і молоді до міжнародного проєкту та запалити їх духом винахідництва», – зазначає Анастасія Мартинюк, керівниця Lviv Open Lab, коодинаторка міжнародного проєкту «Клуб молодого винахідника» в Україні та співорганізаторка заходу.

«Наш фестиваль – це чудове місце, де діти зможуть нестандартно, цікаво поглянути на науку. Їм імпонує досліджувати світ у такому форматі, і ми дуже радіємо, що маємо змогу забезпечити ці умови. Таке унікальне середовище точно надихне талановитих молодих дослідників, зможе їх згуртувати для обміну ідеями, здійснювати разом експерименти. Радо запрошую батьків разом із дітьми відвідати в суботу цей науковий фестиваль. Буде круто», – запрошує Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради.

«КМВ Фест» відбуватиметься у суботу, 10 лютого, з 11:00 до 14:00 у спорткомплексі «Мандаринка» (вул. Івана Кавалерідзе, 15). Вхід – вільний.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.