У Львові відбудеться фестиваль «Клуб молодого винахідника»

10 лютого вперше проведуть одноденний мініфестиваль, де на відвідувачів чекатимуть експерименти від усіх наукових клубів міста, Тож на захід запрошують освітян, школярів та їх батьків.

08.02.2024
У Львові відбудеться фестиваль «Клуб молодого винахідника»

Мініфестиваль об’єднає 17 наукових клубів зі Львова. Вчителі-наставники разом з учнями-учасниками зберуться разом, щоб продемонструвати діяльність своїх клубів. Кожен Клуб молодого винахідника покаже фізичні, біологічні або хімічні досліди та експерименти, повідомляє пресслужба Львіівської міськради.

«Сьогодні Клуби молодого винахідника діють по всій країні. Це неформальні, позакласні зустрічі, під час яких наставники і учасники клубів разом пізнають світ науки. Діяльності клубів є доволі цікавою. Тож ми прагнемо привернути увагу освітян і молоді до міжнародного проєкту та запалити їх духом винахідництва», – зазначає Анастасія Мартинюк, керівниця Lviv Open Lab, коодинаторка міжнародного проєкту «Клуб молодого винахідника» в Україні та співорганізаторка заходу.

«Наш фестиваль – це чудове місце, де діти зможуть нестандартно, цікаво поглянути на науку. Їм імпонує досліджувати світ у такому форматі, і ми дуже радіємо, що маємо змогу забезпечити ці умови. Таке унікальне середовище точно надихне талановитих молодих дослідників, зможе їх згуртувати для обміну ідеями, здійснювати разом експерименти. Радо запрошую батьків разом із дітьми відвідати в суботу цей науковий фестиваль. Буде круто», – запрошує Андрій Закалюк, начальник управління освіти Львівської міської ради.

«КМВ Фест» відбуватиметься у суботу, 10 лютого, з 11:00 до 14:00 у спорткомплексі «Мандаринка» (вул. Івана Кавалерідзе, 15). Вхід – вільний.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.