Міжнародний кримінальний суд в Гаазі видав ордер на арешт путіна

Також МКС постановив арештувати уповноважену з прав дитини держави-агресора.

17.03.2023
Міжнародний кримінальний суд в Гаазі видав ордер на арешт путіна
Фото: умовне

Міжнародний кримінальний суд в Гаазі 17 березня видав ордер на арешт президента росії путіна та російської уповноваженої у справах дітей марії львови-бєлової. Про це повідомляє агентство Reuters.

путіна та львову-бєлову підозрюють у скоєнні воєнного злочину незаконної депортації переміщення дітей із окупованих районів України до рф, що відбувалось щонайменше з 24 лютого 2022 року.

«Є розумні підстави вважати, що путін несе індивідуальну кримінальну відповідальність за вищезгадані злочини та за його нездатність здійснювати належний контроль над цивільними та військовими підлеглими», — заявив МКС.

В Офісі генпрокурора України пояснили, що ордер на арешт означає, що за межами росії путіна мають право затримати та передати до суду. Затримати його можуть на території країн, які ратифікували Римський статут.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.