Польські фермери заблокували рух у пункті пропуску “Краківець-Корчова”

Протестувальники заблокували рух у шостому пункті пропуску на кордоні з Україною — “Краківець-Корчова”. У черзі там перебуває 1730 вантажівок.

16.02.2024
Польські фермери заблокували рух у пункті пропуску “Краківець-Корчова”

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Блокада кордону розпочалась 16 лютого близько 11:10 на території Польщі на дорозі перед пунктом пропуску «Корчова», суміжному з українським «Краківець».

Ускладнення у русі транспорту можливе як на в’їзд, так і на виїзд з України. Польські фермери не планують блокувати рух автобусів та легкових автомобілів.

Наразі на кордоні із Польщею заблоковані шість пунктів пропуску: “Ягодин-Дорогуськ”, “Шегині-Медика”, “Рава-Руська-Гребенне”, “Угринів-Долгобичув”, “Устилуг-Зосін” та “Краківець-Корчова”.

Нагадаємо, у Польщі фермери 9 лютого розпочали загальнонаціональний страйк. Акція протесту триватиме щонайменше до 10 березня. Протестувальники закликали громадськість підтримати акцію, щоб зупинити «неконтрольоване надходження товарів з України, які імпортуються через відкриття кордону ЄС з цією країною».

Станом на ранок 13 лютого польські фермери блокували п’ять пунктів пропуску. Також вони мають намір заблокувати всі пункти пропуску на кордоні з Україною.

Окрім того, нещодавно на пункті пропуску в Дорогуську виявили потяг з українською кукурудзою, яка зігнила через запроваджені обмеження на ввезення агропродукції з України.

До слова, начальник Львівської ОВА Максим Козицький прокоментував можливість бойкоту польських товарів. Очільник області наголосив, що відносини потрібно вибудовувати не з позиції сили, а на взаємоповазі і спільних цінностях.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.