Нацгвардійцям з Львівщини потрібен звʼязок: як допомогти?

Бійці активно впроваджують інноваційні технології підвищення ефективності бойових дій для збереження людських життів. Основне завдання військових – швидка орієнтація на місцевості, виявлення та знищення груп противника. Одним із ключових елементів арсеналу стали дрони, які можуть оперативно передавати інформацію про противника, але для цього потрібен звʼязок.

17.11.2023
Нацгвардійцям з Львівщини потрібен звʼязок: як допомогти?

“Ми робимо стрім, оперативно передаємо зображення з дронів іншим підрозділам, аби бути максимально ефективними на полі бою.

Забезпечити звʼязок на дальніх рубежах театру бойових дій можуть лише системи Starlink, і вони у нас є. Проте місяць роботи однієї системи Starlink коштує 3600 гривень”, – зазначив пілот.

Аби забезпечити наших аеророзвідників та інші підрозділи безперебійним звʼязком трьох систем на пів року потрібно зібрати 64 800 гривень.

Просимо всіх небайдужих приєднатися до збору.

Реквізити для допомоги:

Ціль: 64 800 ₴

Номер картки: 5375 4112 1038 4207 (отримувач – Євгеній М.)

Посилання на банку.

Небайдужих просять долучитись до допомоги, аби наші мужні воїни, будучи далеко від дому та рідних, мали можливість виконувати поставлені завдання та нищити російських окупантів.

Коментарі

14:19
Біля львівської Ратуші всьоме пікетували Садового проти некритичних витрат
Кажуть, що 7 - це щасливе число. З цим твердженням навряд чи погодяться львів'яни, котрі 9 грудня вже всьоме вийшли на мітинги під вікна Андрія Садового з одною єдиною вимогою - згадати, що в країні війна.
18:04
Сколе – місце «комфортних» закупівель для обраних «комфортних» учасників. Продовження
У попередній статті нами описано «запеклу боротьбу» Сколівської міської ради, її комунальних підприємств і структурних підрозділів, за, як зазначав міський голова пан Романишин, «…комфортні умови праці працівників…».
17:03
Гроші на ремонт тротутарів і бруківку ̶н̶е̶м̶а̶є̶ ̶ будуть завжди, принаймні у Львові
Ще в липні цього року Президент України в одному із своїх вечірніх звернень прокоментував бюджетні витрати міст під час війни. Володимир Зеленський зазначив, що «ремонт бруківки та фонтанів недоречні під час війни – спочатку потрібна перемога над ворогом». Важко було не погодитись із такою думкою, з огляду на її актуальність як тоді так і в сьогоднішній час.
17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.