Львівщина увійшла в ТОП-3 областей за витратами на закупівлю БПЛА

Останні два роки БПЛА купує не тільки Міністерство оборони України та волонтери, а й місцева влада по Україні.

01.05.2024
Львівщина увійшла в ТОП-3 областей за витратами на закупівлю БПЛА
Фото умовне

У дослідженні «Громадського моніторингу України» взяли до уваги закупівлі місцевими радами та районними, обласними адміністраціями: квадрокоптерів, FPV дронів та інших безпілотних літальних апаратів з використанням платформи Prozorro.

Перевіривши закупівлі за два роки стало відомо, що із 1629 місцевих виконавчих органів влади в Україні 454 (28 %) закупляли БПЛА для Збройних сил України.

У рейтингу областей по витратам коштів на закупівлю БПЛА Львівська область посідає 2 сходинку. Зокрема, для ЗСУ було закуплено 5026 дронів на суму понад 230 млн грн.

Стосовно переліку з 30 представників місцевої влади, котрі закупили найбільше БПЛА в Україні, Львівська громада на 4 місці. Загалом – це 3708 дронів на понад 148 млн грн.

Детальний перелік громад та адміністрацій, які закупляли БПЛА:

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.