Військовослужбовці львівських бригад привітали українців з Великоднем

Відеопривітанням поділився начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

05.05.2024
Військовослужбовці львівських бригад привітали українців з Великоднем

“Ділюсь з вами найціннішими Великодніми привітаннями. Бо між бойовими завданнями їх записали воїни з бригад Львівщини, які зараз захищають нашу державу на Донецькому, Харківському та інших напрямках”,зазначив Козицький.

Начальник ЛОВА подякував захисникам і захисницям на передовій за те, що завдяки їм цей Великдень настав.

“Поверніться додому живими та неушкодженими. Щиро вітаємо зі світлим святом наших ветеранів. Міцного здоров’я вам. Дякуємо за захист. Пам’ятаємо про тих, хто більше ніколи не сяде за святковий стіл через цю війну. Уже третій Великдень у часі повномасштабної війни. Віримо, що останній. Бо далі – перемога. Наша перемога! Христос Воскрес!” – додав Козицький.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.