Вселенський Патріарх сподівається, що християни святкуватимуть Пасху в один день

Вселенський Патріарх Варфоломій звернувся з побажаннями до всіх християн, які святкували Великдень 31 березня, і висловив сподівання, що невдовзі всі конфесії святкуватимуть Великдень разом.

02.04.2024
Вселенський Патріарх сподівається, що християни святкуватимуть Пасху в один день

Про це повідомляє “Релігійна правда”.

«Благаємо Господа Слави, щоб наступне святкування Великодня наступного року було не просто випадковим, а радше початком єдиної дати його святкування як східним, так і західним християнством.

Це прагнення є особливо значущим у світлі майбутнього 1700-річчя у 2025 році, що знаменує скликання Першого Вселенського собору в Нікеї. Серед ключових обговорень було питання про встановлення єдиних часових рамок святкування Великодня. Ми налаштовані оптимістично, оскільки є добра воля та бажання з обох сторін. Бо справді, скандально святкувати окремо унікальну подію єдиного Воскресіння Єдиного Господа!» – наголосив Патріарх.

Як відомо, всі християни відзначатимуть Великдень в один день навесні 2025 року. Саме того року святкуватимуть 1700-ліття Нікейського собору, який встановив правило обчислення Великодня.

“Якщо вдасться порозумітись та залагодити розбіжності підрахунку Пасхалії, то після 2025 року більшість українців відзначатиме не тільки Різдво, а й Великдень разом з усім західним світом“, – зазначили у повідомленні.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.