У Хмельницькому проголосували за перехід собору УПЦ МП, де побили військового, до ПЦУ

Надалі, аби офіційно узаконити перехід, триватимуть юридичні процедури.

03.04.2023
У Хмельницькому проголосували за перехід собору УПЦ МП, де побили військового, до ПЦУ

У Хмельницькому громада підтримала перехід Свято-Покровського собору, який був головним храмом УПЦ московського патріархату в місті, до Православної церкви України. Про це пише місцеве видання “Є”.

Увечері 2 квітня на території храму зібралися сотні людей, які прийшли під стіни храму, щоб стати на захист військового, якого побили у стінах собору, почути вибачення за інцидент, та вимагали переходу до ПЦУ.

Під час голосування присутні проголосували за перехід храму до Православної церкви України.

Нагадаємо, 2 квітня у Свято-Покровському соборі люди в рясах побили військового, який запив, “скільки людей ще має загинути, щоб люди перестали ходити в московський патріархат”.

Інцидент з побиттям військового збурив громадськість. Сотні людей прийшли до храму, вимагаючи вибачень за це, та переходу до ПЦУ.

Тим часом міський голова Хмельницького Олександр Симчишин запевнив, що на позачерговій сесії будуть припинені користування усіма земельними ділянками на території громади для УПЦ московського патріархату.

Увечері 2 квітня стало відомо, що у Свято-Покровському соборі відбулася перша молитва українською мовою.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.