Співробітника Львівського медуніверситету Сергія Кирилюка призначили головою Синодального управління медичного капеланства ПЦУ

Рішенням Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) головою Синодального управління медичного капеланства ПЦУ призначений протоієрей Сергій Кирилюк, клірик Львівсько-Сокальської єпархії, кандидат медичних наук.

07.02.2024
Співробітника Львівського медуніверситету Сергія Кирилюка призначили головою Синодального управління медичного капеланства ПЦУ

Про це повідомляє Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.

Протоієрей Сергій Дмитрієв виконував обов’язки голови Синодального управління медичного капеланства ПЦУ

Рішення було прийняте під час чергового засідання Священного Синоду 2 лютого у Києві.

“Священник ПЦУ Сергій Кирилюк є доцентом кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького. Він є лікарем-психіатром, психотерапевтом, психоаналітиком, а також психотерапевтом Української спілки психотерапевтів, груповим та індивідуальним психоаналітиком, супервізором психотерапії залежностей.

Вітаємо о. Сергія Кирилюка з новим призначенням та бажаємо йому Божого благословення, наснаги та мудрості для розвитку медичного капеланства в Україні!” – зазначили у дописі.

Нагадаємо, Синод ПЦУ вилучив з церковного календаря день пам’яті святого князя Олександра Невського.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.