Прокуратура Литви почала розслідувати незаконне вивезення українських дітей до Білорусі

Генпрокурорка Литви Ніда Грунскене почала досудове розслідування фактів можливого незаконного вивезення українських дітей до Білорусі.

12.06.2023
Прокуратура Литви почала розслідувати незаконне вивезення українських дітей до Білорусі

Про це повідомляє Telegram-канал “Delfi Литва”.

“Дітей з України було насильно вивезено до Білорусі. Литва вважає це злочином і не залишається осторонь“, – йдеться у повідомленні.

Генеральний прокурор Литви Ніда Ґрунскене санкціонувала початок досудового розслідування щодо білоруської влади у справі про незаконне переміщення українських дітей.

“Воно розслідується за статтями КК Литви за депортацію та переселення цивільних осіб та розлучення дітей“, – підсумували у дописі.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.