Мешканцям Львівщини платитимуть 30 000 за народжену корову

На фінансову підтримку з обласного бюджету виділили 9 млн грн.

22.02.2023
Мешканцям Львівщини платитимуть 30 000 за народжену корову
Фото: умовне

Про це повідомляє пресслужба департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА. 

Цей напрям передбачений Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.

Дотацію за приріст корів надаватимуть мікро-, малим та середнім суб’єктам підприємництва на безповоротній основі в розмірі до 30 000 гривень за одну голову за прирощене або новостворене поголів’я корів у період з 1 квітня минулого року до 1 квітня поточного року, ідентифіковане та зареєстроване відповідно до законодавства.

Дотацію за приріст поголів’я корів нараховуватимуть на різницю поголів’я корів станом на 1 квітня поточного року до поголів’я корів станом на 1 квітня попереднього року, підтверджених витягом з Єдиного державного реєстру тварин за умови, що загальну кількість поголів’я основного стада не будуть зменшувати упродовж року (до 1 квітня наступного року). Документи на отримання дотації прийматимуть з 1 квітня до 1 травня поточного року.

«Цей напрям фінансової підтримки цьогоріч є новим, і сподіваємось буде результативним. З обласного бюджету на дотацію за приріст корів виділили 9 млн грн, а це як мінімум на 300 прирощених корів. Для мікро і малих суб’єктів підприємництва – це додаткові надходження у розвиток виробництва і стимул до збільшення поголів’я корів», – розповіла  директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.  

У відомстві зазначають, що у разі зменшення поголів’я корів станом на 1 квітня наступного року, одержані бюджетні кошти суб’єкти підприємництва повинні повернути до обласного бюджету в повному обсязі в установленому законодавством порядку.

Детальніше з умовами участі у програмі, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням: https://loda.gov.ua/services/programs/18137 

Для більш детальної інформації можна звертатись за тел. (032) 255-50-62, 066 718 09 18.

Нагадаємо, за минулий рік поголів’я корів в Україні зменшилось на 323 тисячі.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.