За надання медпослуг лікарня Львівського медуніверситету отримуватиме фінансову допомогу

Міністерство охорони здоров’я України продовжує працювати над удосконаленням освітнього процесу в закладах вищої медичної освіти та створенням нового навчально-дослідного лікувального простору — університетських лікарень.

16.04.2024
За надання медпослуг лікарня Львівського медуніверситету отримуватиме фінансову допомогу

Як повідомили у пресслужба МОЗ, лікарня Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького отримуватиме фінансування за надання медичних послуг за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення.

«Створення потужних університетських лікарень є одним з ключових кроків до покращення якості як медичної освіти в Україні, так і медичної допомоги загалом. Це про створення сучасної якісної медицини в нашій країні. Прийняте урядом рішення дозволяє першим двом університетським лікарням працювати за програмою медичних гарантій, а отже сформувати стійку фінансову базу для забезпечення якісної меддопомоги та підготовки висококваліфікованих медичних фахівців. Кожен студент, інтерн та медик зможе вдосконалювати свої професійні навички на практиці, а пацієнти — отримувати ефективне лікування», — зазначає міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.