На Львівщині найкращі корови отримали документи через ЦНАПи

Упродовж 2023 року на Львівщині суб’єктам племінної справи у тваринництві надали адміністративну послугу «Видача сертифіката племінних (генетичних) ресурсів» на 25 заявок.

11.01.2024
На Львівщині найкращі корови отримали документи через ЦНАПи

246 сертифікатів видали на племінних тварин великої рогатої худоби молочних і м’ясних порід та свиней, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Видачу таких племінних сертифікатів надають виключно суб’єктам племінної справи у тваринництві, які реалізовують племінних сільськогосподарських тварин та підтверджують сертифікатами їх племінну цінність і відповідність породності. Виконавцем адміністративної послуги є департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА, а подати заявку і отримати сертифікати можна у ЦНАПах Львівської області», – коментує Людмила Гончаренко, заступниця директора департаменту агропромислового розвитку ОВА.

Для отримання адміністративної послуги «Видача сертифіката племінних (генетичних) ресурсів» фермер має надати до ЦНАПу особисто або поштовим відправленням заяву та відповідний перелік документів.

Термін виконання становить 30 календарних днів та надається безоплатно.

Результатом надання адмінпослуги є видача сертифікатів племінних ресурсів на заявлену кількість тварин. У разі надання неповної або недостовірної інформації, ви отримаєте повідомлення про відмову у видачі.

З детальною інформацією про умови надання адміністративної послуги, формою заяви, переліком документів та адресами ЦНАПів можна ознайомитись за посиланням.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.