На Львівщині працівники громад та адміністратори ЦНАПів проходять стажування в Держгеокадастрі

Для всіх місцевих рад Львівщини й надалі відкрита можливість з розширення повноважень у сфері земельних відносин та оптимізації надання адмінпослуг, зокрема з отримання доступу до Державного земельного кадастру (ДЗК) у Львівській області та, відповідно, надання відомостей з ДЗК громадянам та юридичним особам на місцях.

27.07.2023
На Львівщині працівники громад та адміністратори ЦНАПів проходять стажування в Держгеокадастрі

Про це повідомляє Головне Управління Держгеокадастру у Львівській області.

Скористались такою можливістю, станом на 26 липня цього року, та пройшли стажування 179 осіб з числа працівників органів місцевого самоврядування та адміністраторів ЦНАПів Львівщини.

«Держгеокадастр здійснює та постійно підтримує практичні кроки до децентралізації повноважень, посилення повноважень місцевих рад. За зверненнями громад щодо підключення до системи ДЗК, державні кадастрові реєстратори забезпечують стажування фахівців, допомагають у оформленні необхідних документів. Всі етапи підключення безкоштовні, а результат – підвищення спроможності громад, адже кошти від наданих послуг надходять до місцевих бюджетів»,- відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Стажування працівників ОМС, адміністраторів ЦНАПів проводиться державними кадастровими реєстраторамиГоловного управління Держгеокадастру у Львівській області з метою набуття професійних знань, умінь та навичок, необхідних для надання ними відомостей з Державного земельного кадастру та використання їх у своїй щоденній роботі на місцях. Ця робота здійснюється з 2016 року.

Надання відомостей з ДЗК залишається однією з найбільш популярних послуг у сфері земельних відносин. Зокрема, від початку 2023 року, видано понад 22 тисяч витягів з ДЗК про земельну ділянку на Львівщині.

Стажування відповідальних осіб є одним з етапів підключення органів місцевого самоврядування та ЦНАПів до ДЗК. Зацікавлених осіб запрошуємо ознайомитись з алгоритмом підключення, який розміщено на сайті ДП «Центр державного земельного кадастру» в рубриці «Підключення ОМС та ЦНАПів» (https://dzk.gov.ua/connks/).

Довідково:

Підключення органів місцевого самоврядування до Державного земельного кадастру здійснюється відповідно до Закону України «Про Державний земельний кадастр» та постанови Кабінету Міністрів України № 1051 «Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру» (із змінами).

Проведення стажування фахівців місцевих рад, держадміністрацій здійснюється відповідно до Порядку проведення стажування у сфері земельних відносин затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України № 205 від 21.03.2016р. «Деякі питання ведення Державного земельного кадастру».

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.