Впродовж 2024 року ще у п’яти громадах Львівщини стало доступним отримання адмінпослуг Держгеокадастру через ЦНАП

Працівниками Головного управління Держгеокадастру у Львівській області продовжується співпраця та взаємодія з Центрами надання адміністративних послуг щодо надання адміністративних послуг з питань ведення державного земельного кадастру.

21.03.2024
Впродовж 2024 року ще у п’яти громадах Львівщини стало доступним отримання адмінпослуг Держгеокадастру через ЦНАП

Про це повідомили в Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області.

«Налагодження та підтримка взаємодії з надання послуг Держгеокадастру через систему Центрів надання адмінпослуг та е-сервісів Держгеокадастру перш за все зменшило кількість та необхідність візитів громадянина до чиновників, пришвидшило надання послуг, зробило е-послуги зрозумілими та доступними для громадян, а відповідно і зменшило корупційні ризики через забезпечення роботи системи електронного надання послуг», – відзначає Андрій Кавецький, начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

Загалом співпраця здійснюється з 76 ЦНАПами Львівщини, налагоджено надання адміністративних послуг за допомогою е-сервісів Держгеокадастру. Зокрема, цього року укладено угоди та налагоджено співпрацю з новоствореними такими центрами п’яти територіальних громад Львівщини.

Також фахівцями Головного управління Держгеокадастру у Львівській області проводяться навчання для адміністраторів ЦНАП при органах місцевого самоврядування.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.