У чотирьох областях України стартує експериментальний проєкт “Помічник ветерана”

До обов’язків помічника входитиме індивідуальний професійний супровід ветеранів та членів їхніх сімей у межах переходу від військової служби до цивільного життя.

19.06.2023
У чотирьох областях України стартує експериментальний проєкт “Помічник ветерана”
Ukrainian soldiers giving salute. Flag of Ukraine

Про це 19 червня повідомило Міністерство у справах ветеранів.

З 1 липня у Львівській, Вінницькій, Дніпропетровській та Миколаївській областях стартує експериментальний проєкт із запровадження інституту помічника ветерана. Він буде займатись супроводом ветеранів і членів їхніх сімей у переході від військової служби до цивільного життя.

Ідеться про координаційну підтримку військових в отриманні довідок, у тому, де і як пройти програми підвищення кваліфікації або, наприклад, отримати підтвердження сертифікатом вже наявних навичок, куди працевлаштуватись і багато інших послуг.

«Тобто всі питання, усі потреби, які виникатимуть у ветеранів, повинні знаходити супровід і підтримку з боку такого помічника. Кожен відповідатиме за певну кількість ветеранів у громаді», — пояснила міністерка ветеранів Юлія Лапутіна.

Майбутніх помічників ветерана готуватимуть у центрах ветеранського розвитку на базі закладів вищої освіти. Міністерство освіти розробило спеціальні навчальні програми для помічників.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.