На Львівщині стартував другий етап конкурсу ваучерної підтримки бізнесу ветеранів та членів їх сімей

Департамент економічної політики Львівської ОВА запрошує учасників АТО/ООС, ветеранів війни з рф та членів їх сімей, які є суб’єктами мікро-, малого та середнього підприємництва, взяти участь у наданні ваучерної підтримки бізнесу.

10.04.2024
На Львівщині стартував другий етап конкурсу ваучерної підтримки бізнесу ветеранів та членів їх сімей

Ініціативу реалізують в межах Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021 – 2025 роки, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Отже, ваучерна підтримка з обласного бюджету передбачена в розмірі:

  • не більше 60 тисяч на консалтингові та маркетингові ваучери;
  • не більше 100 тисяч на ваучери для сертифікації продукції;
  • не більше 100 тисяч на ваучери на участь у закордонних виставково-ярмаркових заходах, в т. ч. кластери.

Важливо, що частка власних витрат суб’єктів господарювання на надання послуг повинна становити не менше 30% суми від загальних витрат.

«Нещодавно ми провели конкурс для визначення сервісних компаній, які надаватимуть ваучери (це І етап), а зараз оголошуємо прийняття документів вже безпосередньо для учасників АТО/ООС, ветеранів війни з РФ та членів їх сімей, які є суб’єктами мікро-, малого та середнього підприємництва (тобто ІІ етап). Як я вже неодноразово говорив, нашим Героям потрібно не лише дякувати, але й надавати конкретні можливості для їхнього комфортного життя!», – зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

Документи необхідно подати до 10 травня у Департамент економічної політики Львівської ОДА за адресою: м. Львів, вул. Винниченка 18, каб. 419.

Про умови, критерії, перелік документівможна дізнатись за посиланням.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.