Депортованим українцям роздають російські паспорти

Влада рф ухвалила рішення узаконити видачу паспортів за місцем проживання. Раніше документ видавався за місцем прописки.

20.01.2023
Депортованим українцям роздають російські паспорти
Фото: умовне

За час широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну, росіяни депортували з тимчасово окупованих територій понад два мільйони українців. Кожному з них росіяни планують видати паспорт рф, повідомляє Центр національного спротиву. 

Без російського паспорта депортовані не отримуватимуть жодних виплат чи послуг. Фактично, росіяни хочуть максимально інтегрувати депортованих українців. 

Це ворог робить для того, аби виправити демографічну ситуацію в південних республіках, куди росіяни “евакуйовують” українців. Проте така евакуація відбувається не добровільно. 

“Фактично москва спочатку генерує гуманітарну кризу в регіоні й вивозить звідти заклади медицини, освіти й аптеки. Коли життя вже в місті немає, то мешканцям розповідають про наступ ЗСУ й бомбардування, та встановлюють дедлайни, які психологічно тиснуть на людей. Хоча подібного потім не відбувається,” – розповідають в ЦНС. 

У Центрі зазначають, що коли цивільне населення з тимчасово окупованих територій, переважно з Херсонщини, піддається паніці, то їх “евакуюють” до південного федерального округу рф. Зокрема Краснодарського та Ставропольського країв. 

“При цьому виїзд до вільної України закривають, що руйнує міф пропагандистів москви про турботу про населення. Всі місцеві, які лишаються, вимушені жити в умовах продовольчої та гуманітарної кризи. Водночас репресії проти мирного населення посилюються”, – додають в ЦНС. 

Українців переселяють в регіони, яку за останні десятиліття активно заселяють народи Кавказу. Відтак кремлю необхідно збалансувати демографічну ситуацію в регіоні, адже там не відкидають сценарію активних визвольних рухів народів, що населяють рф.

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.