ЗСУ підняли прапор України на острові Великий Потьомкінський біля Херсона

Але говорити про звільнення ще рано.

03.01.2023
ЗСУ підняли прапор України на острові Великий Потьомкінський біля Херсона
Фото: умовне

Про це заявила речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк в етері телемарафону.

“Становлення прапора – це сигнал для ворога, що ми працюємо, що земля наша, що це все Україна, і нагадування про незворотність тих процесів, які ми запланували. Але говорити про звільнення ще зарано”, – сказала Гуменюк.

Вона зазначила, що такі проголошення можуть дуже суттєво вплинути на розвиток подальшої військової операції.

Острів Великий Потьомкінський розташований між берегами Дніпра нижче за течією від Херсона. Окупанти ж після відступу з Херсона базуються на лівобережжі, звідки постійно тероризують обстрілами мирних людей у звільнених населених пунктах.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.