У Львові підняли 12-метровий синьо-жовтий стяг

Сьогодні, 23 серпня, в Україні відзначають День Державного Прапора. З цієї нагоди відбулись урочистості біля Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

23.08.2023
У Львові підняли 12-метровий синьо-жовтий стяг

Як повідомили у пресслужбі Львівської ОВА, до події долучились військові, курсанти, громадські діячі та львів’яни.

Захід розпочали хвилиною мовчання за тих, хто загинув за свободу та незалежність України.

Після цього біля академії урочисто підняли дванадцятиметровий синьо-жовтий прапор. Прапор замайорів на найбільшому флагштоці області — заввишки понад 50 метрів.

«Прапор – це символ незалежності та боротьби нашої країни. Під синьо-жовтим стягом Збройні Сили України виборюють кожен клаптик нашої землі та виганяють окупантів. Під цими ж кольорами наші дипломати на міжнародному рівні доводять нашу незламність усьому світові. Наші громадяни на тимчасово окупованих територіях ховають прапор під землею, аби з потім з гордістю зустріти з ним наших військових. Це більше ніж просто Прапор, це наша історія, наша боротьба, наша гордість. Відзначаємо День Державного Прапора та пам’ятаємо, завдяки кому у нас є сьогодні», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Згодом вийшли військові з бойовими прапорами 80 окремої десантно-штурмової бригади, 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила, 103 та 125 бригад Сил ТрО. А також 45 окремої артилерійської бригади, 63 окремої механізованої бригади, 12 бригади армійської авіації імені Генерал-хоружного Віктора Павленка та 16 окремої бригади армійської авіації “Броди”.

 

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.