Мешканець Тернополя зірвав прапор УПА з флагштока

Поліцейські розшукали хулігана, який у Тернополі зняв прапор з флагштока біля пам’ятника Мирону Тарнавському

15.01.2024
Мешканець Тернополя зірвав прапор УПА з флагштока

Як повідомляє Поліція Тернопільської області, 13 січня зателефонувала місцева жителька та розповіла, що на зупинці громадського транспорту перебуває невідомий чоловік з червоно-чорним прапором і тягне його по землі.

На виклик за кілька хвилин першим прибув екіпаж патрульної поліції. Правопорушника виявили неподалік від місця події.

Як з’ясувалося, зловмисник зірвав стяг УПА із металевої опори, встановленої біля пам’ятника генералу Мирону Тарнавському. Свої дії чоловік пояснити не зміг, адже перебував напідпитку.

Правопорушник – 24-річний житель Тернополя, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності. Йому загрожує 5 років в’язниці.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.