У Львові встановили рекорд – найбільший прапор з підписами військових

На площі біля Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької 21 січня розгорнули найбільший Державний Прапор України із побажаннями від військових та дітей, які збирали по всій Україні та лінії фронту. На українському стязі – 1300 підписів дітей та 148 автографів військових з понад 30-и бригад ЗСУ.

22.01.2024
У Львові встановили рекорд – найбільший прапор з підписами військових

Як повідомляє пресслужба Львівської обласної ради, втановлення рекорду України приурочили до Дня Соборності України, проголошення 105-ї річниці Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської народної республіки. Зафіксували рекорд представники Книги рекордів України. Прапор зберігатиметься у Львівському Будинку офіцерів.

За словами в.о. голови Львівської обласної ради Юрія Холода, за пів року двадцятиметровий прапор України об’їхав 20 українських міст, відвідав позиції понад 30 бригад ЗСУ та зібрав тисячі підписів військових, капеланів, медиків, волонтерів, благодійників, громадських діячів, зірок шоубізнесу, освітян і школярів. У липні унікальне знамено підняли на Говерлу, а згодом у Верховній Раді України підпис на ньому поставив Головнокомандувач Збройних Сил України, генерал Валерій Залужний.

«Знаково, що 33 роки тому, саме 21 січня 1991-го, українці створили найбільший «живий ланцюг». Уже 10 років наші захисники героїчно захищають нашу соборність, а від 24 лютого 2022 року лише єдність нашого народу є головною запорукою нашої стійкості та майбутньої перемоги. Дякуємо нашим воїнам та вірмо один в одного й надалі підтримуймо своїх ближніх і всіх, хто потребує нашої помочі. Разом ми сильні», – зауважив Юрій Холод.

«Низький уклін Збройним Силам України, усім захисникам та захисницям, батькам, дітям, кожному українцю. Соборність починається із нас», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Завершилися урочистості виступом військового оркестру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.