На виставці дитячих творів у Львові встановили 2 мистецькі рекорди

Рекорди встановили під час Міжнародного марафону мандрівних виставок, який стартував 1 червня, у Міжнародний день дитини в “Львівському палаці мистецтв”.

03.06.2024
На виставці дитячих творів у Львові встановили 2 мистецькі рекорди

Як повідомляє пресслужба Львівської обласної ради, на виставці “Формула миру в мистецтві дітей” представлено рекордну кількість творів дитячого мистецтва, понад 2200.

Рекордсменом також стало найбільше за розміром полотно, яке розмалювали 14 дітей із різних регіонів України. Рекорди зафіксували представники Книги світових рекордів – міжнародного проєкту, який презентує унікальні особливості та досягнення людства в усьому світі.

“Для цієї виставки не потрібне знання мов. Це фантастика, бо це дитяче мистецтво, яке говорить своїми кольорами, своїм зображенням, тим, як діти бачать і зчитують війну. Це є неймовірний елемент створення іміджу України, правильного іміджу”, – наголосила заступник представника Міністерства закордонних справ України у Львові Катерина Терек-Медвецькі.

Після України такі ж мистецькі заходи планують провести в Ізраїлі, Німеччині, Польщі, Швейцарії та інших країнах світу.

“Наші діти на цій виставці є посланцями миру. Надалі експозиція побуває чи не на всіх континентах світу. Усюди ми хочемо говорити та нагадувати про Україну, акцентувати на тому, що усі діти та мешканці нашої країни хочуть миру”, – зазначила організатор виставки Ольга Михайлюк.

Серед учасників марафону є діти-сироти військових і діти з тимчасово окупованих і прифронтових територій.

“Виставка об’єднує понад 2200 творів дитячого мистецтва. Це послання надії, прагнення миру, які бачимо в очах наших маленьких митців. Це не просто картини, це повідомлення світу про нашу віру у краще майбутнє”, – сказав керівник Львівського палацу мистецтв Левко Ванькович.

У рамках відкриття також відбулась благодійна виставка-продаж. Усі виручені кошти буде передано на підтримку ЗСУ.

Переглянути виставку можна щодня, крім понеділка, з 11:00 до 17:30 години за адресою: м. Львів, вул. Коперника, 17.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.