На Львівщині троє місцевих мешканців намагались підпалити прапор України

Інцидент трапився у Бориславі Львівської області. Троє людей зняли з флагштока державний прапор та намагались його підпалити.

17.11.2023
На Львівщині троє місцевих мешканців намагались підпалити прапор України

Подія трапилась ще 4 листопада, однак відео почали поширювати лише зараз. Про наругу на синьожовтим стягом повідомив директор місцевої школи Микола Когут.

“Дуже неприємно писати про такі речі, але напевно потрібно. Бо коли дивишся як пресують за українську мову, тоді і розумієш, що ми далі в небезпеці!!!

Доки є такі «українці», як на поданому відео, доти нам треба остерігатися. Спочатку скидають прапор, потім вертаються, пробують розірвати, і в результаті підпалюють…

Дякуючи швидким діям правоохоронців винних знайшли“, – йдеться у повідомленні.

Поліція відкрила кримінальне провадження після звернення директора навчальної установи.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.