На Львівщині троє місцевих мешканців намагались підпалити прапор України

Інцидент трапився у Бориславі Львівської області. Троє людей зняли з флагштока державний прапор та намагались його підпалити.

17.11.2023
На Львівщині троє місцевих мешканців намагались підпалити прапор України

Подія трапилась ще 4 листопада, однак відео почали поширювати лише зараз. Про наругу на синьожовтим стягом повідомив директор місцевої школи Микола Когут.

“Дуже неприємно писати про такі речі, але напевно потрібно. Бо коли дивишся як пресують за українську мову, тоді і розумієш, що ми далі в небезпеці!!!

Доки є такі «українці», як на поданому відео, доти нам треба остерігатися. Спочатку скидають прапор, потім вертаються, пробують розірвати, і в результаті підпалюють…

Дякуючи швидким діям правоохоронців винних знайшли“, – йдеться у повідомленні.

Поліція відкрила кримінальне провадження після звернення директора навчальної установи.

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.