Бійці львівської 103-ї бригади викопали на Харківщині прапори, які від окупантів заховав місцевий

Місцеві жителі на окупованих росіянами територіях закопували українські прапори у землю, аби вони не дістались окупантам.

07.11.2022
Бійці львівської 103-ї бригади викопали на Харківщині прапори, які від окупантів заховав місцевий

Як розповіли у на фейсбук-сторінці 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України, нещодавно до бійця бригади звернувся місцевий мешканець із незвичним проханням.

“Перед окупацією одного з сіл Харківщини чоловік, не бажаючи, щоб синьо-жовті прапори з його будинку опинились в руках ворога, закопав їх на власному городі”, – розповіли у бригаді.

Коли село захопили росіяни, чоловіку вдалось виїхати на підконтрольну Україні території. А вже після того, як ЗСУ звільнили населений пункт, він зв’язався із військовими, аби вони викопали сховане знамено.

У бригаді кажуть, що прапор із підписами бійці підрозділу повернуть власнику, а вже незабаром державні стяги замайорять на усіх звільнених українських землях.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.