Уряд відповів на петицію з вимогою звільнити міністра культури Олександра Ткаченка

Шмигаль не побачив у петиції “чітких підстав” для звільнення.

19.06.2023
Уряд відповів на петицію з вимогою звільнити міністра культури Олександра Ткаченка
Фото: Олександр Ткаченко

Відповідь премʼєр-міністра України Дениса Шмигаля на петицію про звільнення Олександра Ткаченка з посади оприлюднили 19 червня. У ній йдеться про те, що зі змісту петиції «неможливо встановити факти та обставини, які давали б чіткі підстави» для того, щоб глава уряду порушив у Верховній Раді питання щодо звільнення Ткаченка.

Також Шмигаль вказав, що Ткаченко надіслав лист на адресу Секретаріату уряду, в якому відкидає звинувачення, викладені в петиції.

Зазначимо, Олександра Ткаченка призначили міністром культури та інформаційної політики України 4 червня 2020 року.

Нагадаємо, 2 червня петиція про звільнення міністра культури Ткаченка набрала необхідні 25 тисяч голосів.

 

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.