Депутати Львівської міськради не підтримали петицію щодо заборони висотної забудови на Під Голоском

Депутати не підтримали петицію про заборону забудови і створення парку в мікрорайоні «Під Голоском». За цю ухвалу проголосували лише 27 присутніх депутатів, а частина депутатів вийшла з залу під час голосування.

24.08.2023
Депутати Львівської міськради не підтримали петицію щодо заборони висотної забудови на Під Голоском

Як повідомляє “Zaxid.net”, крім цього, депутатам не вистачило голосів, аби переглянути це питання ще раз.

Петицію 31 липня зареєструвала львівʼянка Анастасія-Марія Сейко. Вона стосується майбутньої забудови 22 га зеленої зони, що перейшла в приватну власність. Мешканці району просили детально обстежити лісові насадження навколо пагорба й облікувати ліс, заборонити забудову в межах зон Р-3 [рекреаційні зони озеленених територій загального користування], а також залишити без зміни житлову зону Ж-1 для садибної забудови на тих ділянках, де немає лісових насаджень.

Також мешканці просили повернути ділянки з лісом у власність громади, запропонувавши приватному власнику натомість інші ділянки під забудову, та створити на території регіональний ландшафтний парк «Малоголосківські пагорби», щоб у майбутньому не допустити приватизації рекреаційних зон.

9 серпня ця петиця набрала необхідні для розгляду міськрадою 500 голосів. 23 серпня, попри звернення ініціаторів, цю петицію депутати не підтримали.

За кілька хвилин депутат Володимир Лучишин запропонував повернутися до розгляду цього питання і назвав його провал «грьобаним встидом», утім цю пропозицію підтримали лише 30 депутатів. Більшість депутатів, які не голосували або були відсутні, від фракції «ЄС».

Компанія «ФЛО Львів» розпродала 22 га землі в районі Під Голосоком. Раніше ці ділянки Львівська міськрада безкоштовно передала членам садового товариства «Підголоско», яке повʼязане з депутатами міськради Юрієм Ломагою та Олексієм Різником. Ділянки скупили різні компанії, повʼязані з будівельним брендом Auroom.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.