Депутати Львівської міськради не підтримали петицію щодо заборони висотної забудови на Під Голоском

Депутати не підтримали петицію про заборону забудови і створення парку в мікрорайоні «Під Голоском». За цю ухвалу проголосували лише 27 присутніх депутатів, а частина депутатів вийшла з залу під час голосування.

24.08.2023
Депутати Львівської міськради не підтримали петицію щодо заборони висотної забудови на Під Голоском

Як повідомляє “Zaxid.net”, крім цього, депутатам не вистачило голосів, аби переглянути це питання ще раз.

Петицію 31 липня зареєструвала львівʼянка Анастасія-Марія Сейко. Вона стосується майбутньої забудови 22 га зеленої зони, що перейшла в приватну власність. Мешканці району просили детально обстежити лісові насадження навколо пагорба й облікувати ліс, заборонити забудову в межах зон Р-3 [рекреаційні зони озеленених територій загального користування], а також залишити без зміни житлову зону Ж-1 для садибної забудови на тих ділянках, де немає лісових насаджень.

Також мешканці просили повернути ділянки з лісом у власність громади, запропонувавши приватному власнику натомість інші ділянки під забудову, та створити на території регіональний ландшафтний парк «Малоголосківські пагорби», щоб у майбутньому не допустити приватизації рекреаційних зон.

9 серпня ця петиця набрала необхідні для розгляду міськрадою 500 голосів. 23 серпня, попри звернення ініціаторів, цю петицію депутати не підтримали.

За кілька хвилин депутат Володимир Лучишин запропонував повернутися до розгляду цього питання і назвав його провал «грьобаним встидом», утім цю пропозицію підтримали лише 30 депутатів. Більшість депутатів, які не голосували або були відсутні, від фракції «ЄС».

Компанія «ФЛО Львів» розпродала 22 га землі в районі Під Голосоком. Раніше ці ділянки Львівська міськрада безкоштовно передала членам садового товариства «Підголоско», яке повʼязане з депутатами міськради Юрієм Ломагою та Олексієм Різником. Ділянки скупили різні компанії, повʼязані з будівельним брендом Auroom.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.